MENÜ
Sepet
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Yaz kış demeden her mevsim tüketebileceğiniz çam kozalağı sirkesi ile tertemiz bir akciğerlere sahip olmak mümkün. Özellikle sigara içenlerde görülen balgam, astım ve tıkanma gibi problemlerin çözümünde tercih edilir. Bu sebeple çam kozalağı sirkesi fiyatı herkesin ulaşabilmesi adına piyasanın çok altında bir fiyata sunulmaktadır. Peki, çam kozalağı sirkesi neye iyi gelir?

Yeşil Çam Kozalağı Sirkesi Faydaları

Yeşil çam kozalağı sirkesi yararları açısından çok dikkat çekicidir. İçerisine ekstra bir katkı maddesi ya da yapay bir tatlandırıcı katılmadan sirke anası ile üretilen çam kozalağı sirkesi vücudun dışarıdaki bakteri ve mikroorganizmalara karşı bağışıklığın güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Günlük düzenli olarak kullanıldığında sayısız yararının olduğu belirtilen yeşil çam kozalağı sirkesi faydaları şu şekilde:

  • Çam kozalağı sirkesinin akciğere iyi geldiği bilinmektedir. Akciğer temizliğinin yanı sıra bronşit ve astım gibi akciğer hastalıklarının tedavisinde kullanılabilir.
  • Diğer sirkelerdeki gibi zayıflamaya yardımcı olmaktadır. Sirkenin içerisindeki doğal probiyotikler metabolizmanın hızlanmasına bu da bağırsak hareketlerinin artmasını sağlar.
  • Sakinleştirici bir etkisi olduğu belirtilen çam kozalağı sirkesi bu şekilde uyku sorunlarını da ortadan kaldırmaktadır. Bu sebeple uyku sorunu çekildiğinde ya da stresli bir günde mutlaka tüketilmesi tavsiye edilmektedir. 

Çam Kozalağı Sirkesi Nasıl Kullanılır?

  • Bu lezzetli sirkenin pek çok yararı olduğu kanıtlanmış bir gerçek. Bu yararlardan yararlanmak için çam kozalağı sirkesini evinizden asla eksik etmemeniz gerekiyor. Peki, çam kozalağı sirkesi nasıl içilir? Çam kozalağı sirkesini kullanabileceğiniz çeşitli alternatif yollar bulunuyor. Salatalara ya da mezelerinize katarak kullanabileceğiniz çam kozalağı sirkesini dilerseniz sıvı olarak da tüketebilirsiniz.

    Sağlıklı ve yüzde 100 doğal olmasının yanında asitli bir içecek olması sebebiyle 2 yemek çam kozalağı sirkesini bir su bardağı ılık su ile karıştırıp tüketebilirsiniz. Direkt olarak seyreltmeden tüketilen sirkeler mide hassasiyeti olan kişilere rahatsızlık verebilir. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa tüketeceğiniz çam kozalağı sirkesinden tam yarar almak için en az 3 hafta kadar düzenli kullanmanız gerekiyor.

    Çam kozalağı sirkesi arıyorsanız, Söyle Yerinden’de bulabilirsiniz! Kısa sürece siparişinizi oluşturabilir ve bu farklı lezzete hızlı biçimde kavuşabilirsiniz.