MENÜ
Sepet
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Kabuklu Ceviz

Sulak bölgelerde çok uzun yıllar boyunca yaşayabilen ve meyvesi ile büyük faydalar sağlayan ceviz ülkemizde en sevilen kuruyemiş çeşitleri arasında yer alır. Özellikle ince ve kolaylıkla kırılabilecek şekilde temin edilen kabuklu ceviz daha uzun süre muhafaza edilerek, keyifli kullanım yıllar boyunca sürdürülebilir. Bu nedenle uzun vadeli tüketimde birçok kişi bu ürünü kabuklu olarak temin eder.

İnce kabuklu ceviz el yordamıyla dahi kolaylıkla kırılabilir ve iç kısmı kolayca ayıklanabilir. Bu sayede örnek olarak her gün kahvaltıda 2-3 adet tüketilmesi ya da bir pasta, tatlı, yemek yapılırken kısa sürede temizlenmesi ile kullanılabilir. Çünkü kabuğu içerisinde kendi doğal yapısı ile muhafaza edildiğinde bu yemiş; yağ asitlerini, kokusunu ve lezzetini kaybetmeden daha uzun süre dayanabilir.

Evinizde kabuklu ceviz nasıl saklanır sorusu için ışık görmeyen ve nem almayan bir ortamda bir bez torba veya kutu içerisinde yıllarca saklayabileceğiniz belirtilebilir. Bu sayede bahsedildiği şekilde her seferinde istediğiniz miktarı alarak, kolayca kırmanız ve kullanmanız mümkün olacaktır. Özellikle Söyle Yerinden sayesinde de bu ürünü Türkiye'nin farklı bölgelerinde farklı kaliteler ile yetiştirilmiş olarak temin etmeniz mümkündür.

Ev Tüketicisi İçin Avantajlı Kabuklu Ceviz Fiyatı

Ev tüketicisi bu tip kuruyemiş ürünlerini genellikle gündelik olarak tüketse dahi düşük bir tüketim miktarına ihtiyaç duyar. Bu nedenle günlük az miktarda tüketim için ceviz ihtiyacınız bulunuyorsa, ceviz kabuklu ürünü temin ederek avantajlı bir tüketim elde edebilirsiniz. Çünkü iç haline getirilmiş ceviz bir süre sonrasında buzdolabı gibi bir ortamda saklanmadığında küflenme yapabilir. Kokusunu kaybedebileceği gibi uzun süre tüketilmediğinde de taze ve lezzetli yapısı giderek kaybolacaktır.

Bireysel tüketici kabuklu ceviz sayesinde her seferinde aynı iç kuruyemiş lezzetini ve tazeliğini elde edebilir. Çünkü işletmeler günlük olarak çok yüksek miktarlar kullansa da birçok bireysel tüketici günlük ortalama 3 ya da 4 adet ceviz kullanabilir. Üstelik Söyle Yerinden sayesinde bu ürünü her zaman üreticinin belirlediği en ideal kabuklu ceviz fiyatı ile temin etmeniz de mümkün olacaktır.

Şimdi ihtiyacınız olduğu kadar kabuklu ceviz ürününü en beğendiğiniz satıcıdan aracısız bir şekilde sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu sayede çok uygun bir fiyat, ideal ödeme koşulları ve kargo avantajları ile ürünü en kısa sürede teslim alabilirsiniz.