MENÜ
Sepet
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 63 (3 Sayfa)

Bitkisel Yağlar

Zengin aroması, parlak altın rengi ve eşsiz kokusu ile zeytinyağı, salataların, mezelerin ve çeşitli yemeklerin vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkarken, kızartmaların ve çeşitli pasta tariflerinin olmazsa olmazı ayçiçek yağı ve organik gıda sertifikası ile çörekotu yağı, susam yağı, kantaron yağı, aspir yağı, Hindistan cevizi yağı gibi kategoride sizlere sunulan Bitkisel Yağlardan. Farklı kullanım alanları için farklı pek çok yağ çeşidini bir araya getiren Soyleyerinden.com, sizleri doğal ve organik yağların nefis tatlarını ve mucizelerini keşfetmeye davet ediyor.

%100 Doğal Zeytinyağı

Doğanın bir mucizesi olan zeytinyağı, içeriğinde bulunan vitamin ve mineralleri ile vücudumuza pek çok olumlu katkıda bulunuyor.  Bu noktada, geleneksel zeytinyağının o nefis lezzetini özleyenler için birçok aşamadan geçen Doğal Zeytinyağları, Ekoloji market, Meriç Çiftliği, İnya, Kilizi, No35 Urla ve daha pek çok yerel üretici tarafından, natürel sıkma ve soğuk sıkım çeşitleri ile kategoride yerini alıyor.. Bunların yanı sıra, tamamen organik koşullar altında elde edilen Organik Zeytinyağı çeşitleri, ayrıcalıklı bir lezzet deneyimi için alternatiflerinizden. 

Organik ve Sağlıklı Yağlar

Bilinçli tüketiciler için yağın ham maddesinin yanı sıra sıkım tekniği, filtreleme özelliği, yetiştirilme alanı, ağaç yaşı, ilk hasat olup olmaması, polifenol içeriği, antioksidan değeri gibi yeni kriterler, kalitenin daha iyi ayırt edilebilmesini sağlar. Bunun yanında, yağ şişelerinin renginden materyaline kadar tüm ayrıntılar, bugün bilinçli yağ tüketicisi için bir seçim kriteridir. Tüm bu bilgiler ışığında, organik yağlar satın almak için sizlere sunduğumuz birçok seçeneği değerlendirebilirsiniz. 

Doğal Yağlar Satın Almak için Söyle Yerinden

En kaliteli yöresel ürünleri, en lezzetli hali ile sizlere sunan markamızla, bilinçli tüketicilerin tercihiyiz. Aracısız tedarik süreci, özenle seçilmiş yöresel üreticileri, kaliteli ve çok çeşitli ürünleri ile geleneksel lezzetleri korumayı ve yaymayı amaç edinen Soyleyerinden.com, sizleri sağlıklı yağlarla buluşturur. Siz de Soyleyerinden.com üzerinden hemen siparişinizi verebilirsiniz.