MENÜ
Sepet

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Online gıda alışverişinize yeni bir soluk kazandıran Soyleyerinden.com sitemiz artık yayında! Her şehirde, o bölgenin özellikleriyle özdeşleşmiş yöresel ürünleri ve en değerli markaları bünyesinde toplayan Söyle Yerinden, fabrikasyon üretimden uzak olan en doğal ürünleri imalat yerinde inceleyerek beğeninize sunuyor. Tüm yörelerin en meşhur ürünleriyle şekillenen ürün gamımızda tadını ve aromasını özlediğiniz organik ürünlere tek tıkla erişebiliyorsunuz.

Neden Soyleyerinden.com?

Tüm memleketlerin yerel ürünlerini aynı çatı altında listeleyen Söyle Yerinden, tek bir online gıda marketinden ziyade büyük bir yöresel ürün pazarı olarak hizmet veriyor. Hiçbir aracı kuruma teslim edilmeden direkt olarak sofralarınıza gelen ürünlerimiz bu nedenle uygun fiyatlara da sahip. Ürün gamımıza eklediğimiz tüm ürünlerin üretim süreçlerini yakından takip ediyor oluşumuz en büyük artımız. Bu şekilde kendimizin de tüketmeyeceği ürüne sitemizde asla yer vermiyoruz. Küçük yerlerde üretilmiş, tedariki zaman alan yöresel ürünleri temin ederek sağlıklı gıda tüketiminize katkıda bulunuyoruz.

Seçilmiş Yöresel Ürünler

Ait olduğu memleketlerle özdeşleşmiş olan yöresel ürünleri, SöyleYerinden ailesi olarak şehir şehir dolaşarak büyük bir titizlikle seçiyor, kapınıza kadar getiriyoruz.

Yerel Üreticiye Destek

“Yöresel gıda” alıcılarını yerel üreticilerle buluşturarak küçük çaptaki üreticilerimizin kalkınmasını ve yöresel lezzetlerle dolu olan kültürümüzün yaşatılmasını amaçlıyoruz.

Söyle Yerinden Güvencesi

Satın alınan tüm ürünler Söyle Yerinden garantisi altındadır. Olası tüm sorunlarda muhatabınız bizleriz ve desteğimizle her zaman yanınızdayız.

Söyleyerinden.com

+45 şehir, +40 mağaza ve +1.500 ürün çeşidiyle oldukça zengin bir gıda pazar yeri hizmeti sizleri bekliyor.

Özenle Seçilmiş Tedarikçiler, Ulaşılabilir Fiyatlar

Geleneksel yöntemleri baz alan ve atalarımızın tarifleriyle hayat bulan yöresel markalar, zengin ürün yelpazemizi oluşturuyor. Kalite kontrolünü bizzat yerinde yaptığımız tedarikçilerimiz sayesinde en doğal tatları sizlerle buluşturuyoruz. Doğallık, lezzet, aroma, nitelikli ham madde, organik üretim ve güven gibi kıstaslarda ihtiyaçlarınız için dört dörtlük çözümler sağlayan Soyleyerinden.com, uygun fiyat politikasıyla mutfak ekonominizi de düşünüyor. Hazır stok kullanmadığımız ve aracı firmalarla çalışmadığımız için saklama, stoklama, depolama gibi harcamalara bütçe ayırmak zorunda kalmadan kaliteli ürünlere düşük fiyatlarla erişmenizi mümkün kılıyoruz.

Misyonumuz

Birbirinden lezzetli, el emeği göz nuru, dünyada eşi benzeri olmayan, kitaplara konu olacak ürünlerle çevrili olan ülkemizin doğallık konusunda büyük bir kaynak olduğunun bilincindeyiz. Söyle Yerinden ekibi olarak temel amaçlarımız, doğduğumuz toprakların gerçek yöresel ürünlerini herkese ulaştırmak ve nadide ülkemizin eşi benzeri olmayan lezzetlerinin hak ettiği değere ulaşmasını sağlamak. Bu nedenle zeytininden, pastırmasına, kuru yemişinden, el işi ürünlerine kadar kendi içerisinde yüzlerce yöresel ve geleneksel ürün barındıran yurdumuzda bu saydığımız ürünleri tatmayan veya kullanmayan çok sayıdaki kişiye ulaşmayı temenni ediyoruz.

Yurdumuzun dört bir yanından gelen yöresel ürünleri tek bir sepette satın alma fırsatı şimdi Soyleyerinden.com'da sizleri bekliyor!

Söyle Yerinden Nasıl Çalışır?