Sepet

Çemen

Tadını en çok pastırma ve sucukta deneyimlediğimiz çemenin özellikle yöresel kahvaltılarda yeri çok başkadır. Çemen buğdayı olarak bilen şifalı bir otun kurutularak toz haline getirilip salçayla harmanlanmasıyla meydana gelen çemenin üretiminde ceviz, sarımsak ve çeşitli doğal baharatlar yer alır. Özellikle ekmek üzerine sürülerek yenilen bu özel kahvaltılık sos iştah açıcı özelliğiyle de bilinmekte.  Peki katkısız ve lezzetli bir Çemen Nerede Satılır? Öncelikle çemeni daha sağlıklı hale getiren ve başrolü üstlenen baharatları ele almak gerek. Memleketleriyle özdeşleşmiş olan ve geleneksel yöntemlerle kurutulan en değerli baharatların yer aldığı çemen çeşitlerini değerlendirmek bu anlamda çok önemli.

Çemen Fiyatları

Doğal bir antioksidan olan çemen aynı zamanda üst yolum yollarını rahatlatarak kış mevsimi hastalıklarında iyileştirici bir takviye görevi görüyor. Bağışıklığı güçlendirmesi de bilinen etkiler arasında. Güne sıkı bir başlangıç yapmayı sağlayan çemen, ideal kahvaltılıklar arasında önemli bir yere de sahip. Tamamen ananevi yöntemlerin baz alındığı katkısız bir çemen üretimi için seçilmiş üreticileri yerinde ziyaret eden Söyle Yerinden tadını ve aromasını özlediğiniz lezzetlere sizi kolayca ulaştırıyor. Yöresel baharatlarla hayat bulan ve adı üretildikleri memleketlerle anılan çemen çeşitleri uygun fiyatlarıyla Söyle Yerinden ürün gamında yerini alıyor.

Yöresel Tatlar

Çocukluğunuzda deneyimlediğiniz yöresel lezzetler için artık çok uzağa gitmenize gerek yok. Kilometrelerce uzakta üretilen ürünler, memleketlerinden size doğru yola çıkıyor ve kapınıza kadar ulaştırıyor. Üretildiği memleketlerin en meşhur üreticilerini sizler için yerinde inceleyen Söyle Yerinden ailesi seçme Çemen Çeşitlerini sizlerle buluşturuyor. Her şehirde, o bölgenin ismiyle özdeşleşmiş yöresel ürünleri ürün yelpazesine ekleyen Soyleyerinden.com doğallık, lezzet, aroma, nitelikli ham madde, organik üretim ve güven gibi kıstaslarda ihtiyaçlarınız için dört dörtlük çözümlerin tek adresi. Tüm yörelerin en meşhur ürünleriyle şekillenen bu gıda pazarımızda tadını ve aromasını özlediğiniz organik ürünlere tek tıkla erişebilirsiniz.

Çemen

Dayı Yeğen Çok Acılı Çemen 250 GrDayı Yeğen Çok Acılı Çemen 250 Gr
% 40
Çok Acılı Ev Çemeni Acıdan vazgeçemeyenlere özel içinde hiçbir katkı maddesi olmadan tamamen geleneksel yöntemlerle yapılan doğal ev çemeni.Dayı Yeğen Kayseri şubelerindeki perakende satış fiyatlarıyla tüm dünyaya kargoyla gönderi..
69,49 TL 41,64 TLVergiler Hariç:41,64 TL
Dayı Yeğen Toz ÇemenDayı Yeğen Toz Çemen
% 40
Doğal Çemen Tozu Çemen yapımında kullanılan Çemen Otunun (Buy) öğütülerek hazır hale getirilmesinden elde edilen sağlık dolu lezzet.Dayı Yeğen Kayseri şubelerindeki perakende satış fiyatlarıyla tüm dünyaya kargoyla gönderiyoruz. Çorbalara,..
69,49 TL 41,64 TLVergiler Hariç:41,64 TL
Dayı Yeğen Pastırmalı Çemen 250 GrDayı Yeğen Pastırmalı Çemen 250 Gr
% 39
Pastırmalı Çemen Pastırma parçalarıyla lezzetlendirilmiş özel üretim doğal ev çemeni. Katkı maddesi yoktur.Dayı Yeğen Kayseri şubelerindeki perakende satış fiyatlarıyla tüm dünyaya kargoyla gönderiyoruz. İştah artırıcı, doğal antioksidan. Sağlıklı doğ..
90,38 TL 55,57 TLVergiler Hariç:55,57 TL
Dayı Yeğen Kokusuz Çemen 250 GrDayı Yeğen Kokusuz Çemen 250 Gr
% 40
Kokusuz Çemen Çemen lezzetinden vazgeçemeyip, kokusu kafasını karıştıranlara özel olarak üretilen çemenimiz. Yedikten sonra koku yapmaz.Dayı Yeğen Kayseri şubelerindeki perakende satış fiyatlarıyla tüm dünyaya kargoyla gönderiyoruz. İştah artır..
69,49 TL 41,64 TLVergiler Hariç:41,64 TL
Dayı Yeğen Doğal Ev Çemeni 250 GrDayı Yeğen Doğal Ev Çemeni 250 Gr
% 40
Doğal Ev Yapımı Çemen İçinde hiçbir katkı maddesi olmadan tamamen geleneksel yöntemlerle yapılan doğal ev çemeni.Dayı Yeğen Kayseri şubelerindeki perakende satış fiyatlarıyla tüm dünyaya kargoyla gönderiyoruz. İştah artırıcı, doğal antioksidan. Sağl..
69,49 TL 41,64 TLVergiler Hariç:41,64 TL
Çemen Kahvaltılık Sos 250 GrÇemen Kahvaltılık Sos 250 Gr
% 18
Kahvaltılık Çemen Sos 250 Gr   Çocuklarımız doğal besinlerle beslensin, geleneksel tariflerimiz nesilden nesle aktarılsın diye ürettiğimiz kahvaltılık çemen sosumuz.   Kahvaltıların vazgeçilmezi, gün içerisinde de ekmeğin üzerin..
57,00 TL 47,00 TLVergiler Hariç:47,00 TL
Akdeniz Yöresel Ev Yapımı Çemen 1 KGAkdeniz Yöresel Ev Yapımı Çemen 1 KG
Akdeniz Yöresel Ev Yapımı Çemen 1 KG Yöresel özgün bir lezzet olan Ev Yapımı Çemenin tarihi yüzyıllara dayanmaktadır. Sizler de bu eşsiz Anadolu lezzetini tüketmek için sitemiz soyleyerinden.com aracılığı ile hemen şimdi organik Ev Yapımı Çe..
127,05 TLVergiler Hariç:127,05 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)