Sepet

Kekik Çeşitleri

Keskin kokusuyla Türk mutfağındaki yerini yüzyıllardır muhafaza edilen Kekik baharatına daha yakından bakmak istedik. Bilindiği üzere, yer aldığı besinlerin lezzetini katlayan ve keskin aromaya sahip olan Kekik Çeşitleri mutfakların olmazsa olmaz baharatlarından. Marine işlemlerinden kahvaltılık soslara, salatalardan ağır yemeklere kadar geniş bir çerçevede kendine yer bulan bu özel baharatın elbette yöresel olan türleri en makbul. Adı üretildiği memleketle özdeşleşmiş olan yöresel kekik çeşitleri için artık zorlu bir keşif yolculuğuna çıkmak zorunda değilsiniz.


Kekiğin Faydaları

Sıradan yemeklerin tadını arşa çıkaran kekik, son zamanlarda şifalı etkileriyle de öne çıkmakta. Hazmı rahatlatarak sindirim sistemini koruyucu bir görev üstlenen bu değerli bitki ayrıca bünyeyi arındıran iyi bir detoks elemanı. Kekik suyu, kekik yağı gibi çeşitleriyle karşımıza çıkan kekiğin mikrop kırıcı etkisi de onu önemli bir yere koymamızı sağlıyor. İdrar söktürücü özelliği ile formda kalmayı destekleyen kekiği elbette en doğal haliyle tüketmek gerekli. Bu aşamada devreye giren Soyleyerinden.com, tadına ve kokusuna doya doya varacağınız yerel kekik çeşitlerini kapınıza kadar getiriyor. İklimi ve toprağı kekik üretimi için ideal olan en uzak memleketlerden özenle seçilen kekiklerimiz, Kekik Fiyatları konusunda da sizi yormayan avantajlara da sahip.

Nitelikli Bir Yöresel Pazar Yeri

Fabrikasyon üretimlerden uzak olan Soyleyerinden.com, yurdun dört bir yanından gelen tüm yöresel baharatların sergilendiği ideal bir gıda pazarı. Üretim süreçlerinin bizzat yerinde incelenmesi sonucu seçilen tedarikçilerimiz sağlıklı gıda tüketiminiz için gerekli tüm standartları karşılar nitelikte. Her şehirde, o bölgenin ismiyle özdeşleşmiş yöresel ürünleri ürün yelpazesine ekleyen Soyleyerinden.com doğallık, lezzet, aroma, nitelikli ham madde, organik üretim ve güven gibi kıstaslarda ihtiyaçlarınız için dört dörtlük çözümler sağlıyor. Tüm yörelerin en meşhur ürünleriyle şekillenen bu gıda pazarımızda tadını ve aromasını özlediğiniz organik ürünlere tek tıkla erişebiliyorsunuz.

Kekik

Egedekiler Bilye Kekik 250 grEgedekiler Bilye Kekik 250 gr
Bilye kekik, güçlü kokusu olan otsu bir bitkidir. Kekik türleri arasında geniş yaprakları olan, ilk bakışta naneye benzer bir bitki olsa da, çiçeklerinin bilye gibi olması sebebiyle bilye kekik olarak adlandırılır. Bilye kekik keskin bir aromaya sahip olduğu için özellikle et yemeklerinin lezzetini ..
30,00 TLVergiler Hariç:30,00 TL
Ücretsiz Kargo
Dayı Yeğen Yayla Kekiği 250 GrDayı Yeğen Yayla Kekiği 250 Gr
% 34
Doğal Yayla Kekiği Doğal yöntemlerle yaylalarda yetiştirilen kekiklerden, hiçbir katkı maddesi olmadan gölgede kurutularak üretilmiştir.Dayı Yeğen Kayseri şubelerindeki perakende satış fiyatlarıyla tüm dünyaya kargoyla gönderiyoruz. Çorbalara, etlere, t..
29,00 TL 19,00 TLVergiler Hariç:19,00 TL
Dayı Yeğen Yayla Kekiği 150 GrDayı Yeğen Yayla Kekiği 150 Gr
% 32
Doğal Yayla Kekiği Doğal yöntemlerle yaylalarda yetiştirilen kekiklerden, hiçbir katkı maddesi olmadan gölgede kurutularak üretilmiştir.Dayı Yeğen Kayseri şubelerindeki perakende satış fiyatlarıyla tüm dünyaya kargoyla gönderiyoruz. Çorbalara, etlere, t..
19,00 TL 13,00 TLVergiler Hariç:13,00 TL
Akdeniz Yöresel Kekik 250 GAkdeniz Yöresel Kekik 250 G
% 26
Akdeniz Yöresel Kekik 250 G Yöresel özgün bir lezzet olan Kekik tarihi yüzyıllara dayanmaktadır. Sizler de bu eşsiz Anadolu lezzetini tüketmek için sitemiz soyleyerinden.com aracılığı ile hemen şimdi organik Kekik siparişi verin. Kullanımı %100 doğal yollarla üretilip sizler için hazırlanan Kekik..
27,00 TL 20,00 TLVergiler Hariç:20,00 TL
Ücretsiz Kargo
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)