MENÜ
Sepet
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)

Karışık Kuruyemiş

Fındık, fıstık, badem ve leblebi gibi birçok farklı faydalı ürünü bir araya getirdiğinizde temel olarak karışık kuruyemiş adı verilen bir çerez çeşidi elde edilir. Bu özel karışım içerisinde bulunan yağlı tohumlar ile vücudun ihtiyaç duyacağı neredeyse onlarca farklı yağ asidi, vitamin ve mineralin alınmasını sağlar. Üstelik bu besleyicilik yanında da her tanesi ile lezzet de en üst seviyeye ulaşır.

Karışık kuruyemiş içerisinde bulunan çeşitlere ve bu çeşitlerin miktarlarına bağlı olarak bazen klasik bazen de lüks gibi sıfatlar ile hazırlanır. Söyle Yerinden tarafından açılmış bu alt kategori içerisinde Türkiye'nin farklı kentlerindeki farklı markalar tarafından sunulmuş lüks karışık kuruyemiş veya standart karışımları ayrı ayrı seçebilirsiniz. Bu konuda hem bütçenize hem de bir karışım içerisinde neler aradığınıza bağlı olarak seçimlerinizi sağlamanız mümkün olacaktır.

Her biri kendi içinde ayrı bir lezzet barındıran bu kuruyemiş çeşitlerine bazen kuru meyveler de katılması ile daha zengin karışımlar elde edilir. Genellikle de bu ürünün standardında fındık, Antep fıstığı, badem, kaju, leblebi ve ceviz gibi ideal parçalar bulunur.

İçeriğine Göre Uygun Karışık Kuruyemiş Fiyatları

İçeriğine göre kuruyemiş karışık ürünlerinde eğer lüks bir seçim yapmak istiyorsanız, özellikle ürünleri içeriklerine göre inceleyerek birbiriyle karşılaştırabilirsiniz. Örneğin, bazı karışık lüks kuruyemiş çeşitleri içerisinde çikolatalı badem ya da cevizli sucuk gibi farklı ürünler dahi yer alabilmektedir. Ancak tüketimi sade gerçekleştirmeyi seviyorsanız da standart bir lüks karışık tercih ederek; fındık, fıstık, badem ve kaju gibi ürünleri keyif ile tüketebilirsiniz.

Karışık kuruyemiş tüketimde içinde bulunan her parçanın sağlayabileceği faydayı bir araya getirirken,  bu açıdan özellikle tam bir antioksidan deposudur. Her mevsim keyifle tüketilebilecek bu kuruyemişler özellikle çocukların sağlıklı beslenmesi ve güçlü gelişimi için de tercih edilmelidir. Yetişkinlerde kalbin korunması, kolesterol dengesi ve kansere karşı koruma gibi noktalarda önemli faydalar sağlayabilir.

Söyle Yerinden sayesinde kavrulmuş ürünler ile hazırlanmış ya da karışık çiğ kuruyemiş şeklinde sunulan bu ürünleri en ideal üretici fiyatları ile kolayca temin edebilirsiniz. Yılın herhangi bir gününde bütçenize en uygun karışık kuruyemiş fiyatları sayesinde bu kategoride bulunan ürünleri sepetinize ekleyebilir ve en hızlı şekilde adresinize teslim alabilirsiniz.