Sepet

Zencefil

Son zamanlarda satışları yükselişe geçen, kurusu ve tozu olduğu kadar tazesinin de çokça tercih sebebi olduğu Zencefil Baharatına daha yakından bakmaya ne dersiniz? Şifalı etkileri uzmanlarca kanıtlanmış olan zencefil, en çok sindirim sistemi ve mideye olan olumlu etkileriyle öne çıkmaktadır. Baskın ve keskin tadı sebebiyle tazesinin tüketilmesinin zorluğu bizleri daha çok baharatına yöneltmekte. Özellikle kış mevsiminde satışları artan zencefilin en bilinen özelliği iyi bir nefes açıcı olması. Öyle ki üst solunum yollarını rahatlatarak iyi bir öksürük kesici görevi de üstleniyor. Lezzetli aroması ülkemizde çoğunlukla ikinci planda kalmış olsa da zencefilin çeşitli unlu mamullerdeki başarısına kesinlikle dikkat çekmek gerek.

Zencefil Fiyatları

Damak tadını arttıran özel aromasıyla, şekerlemeler ve kurabiyelerde de önemli bir takviye olarak kullanılan zencefil, organik haliyle, katkısız şekilde tüketilmelidir. Ancak, otomasyon tekniklere maruz kalan zencefil, işlenme ve paketlenme gibi uzun süreçler sonrası yoğun aromasını kaybeder; tadını sizlere çoğunlukla tattıramaz.  Bu noktada yardımınıza koşan Soyleyerinden.com, bizzat memleketinde üretilen ve geleneksel yöntemlerle işlenen en aromatik zencefili arayıp bulur, kapınıza kadar ulaştırır. 

Organik Baharatların Adresi

Soyleyerinden.com, tadına ve kokusuna doya doya varacağınız yöresel zencefil çeşitlerini kapınıza getiriyor. İklimi zencefil üretimi ve işlemesi için ideal olan en uzak memleketlerden özenle seçilen çeşitler Zencefil Fiyatları konusunda da sizi yormayan avantajlara sahip. Her şehirde, o bölgenin ismiyle özdeşleşmiş yöresel ürünleri ürün yelpazesine ekleyen Soyleyerinden.com doğallık, lezzet, aroma, nitelikli ham madde, organik üretim ve güven gibi kıstaslarda ihtiyaçlarınız için dört dörtlük çözümlerin tek adresi. Tüm yörelerin en meşhur ürünleriyle şekillenen bu gıda pazarımızda tadını ve aromasını özlediğiniz organik ürünlere tek tıkla erişebilirsiniz.

Zencefil

Akdeniz Yöresel Toz Zencefil 250 GAkdeniz Yöresel Toz Zencefil 250 G
% 4
Akdeniz Yöresel Toz Zencefil 250 G Yöresel özgün bir lezzet olan Toz Zencefil tarihi yüzyıllara dayanmaktadır. Sizler de bu eşsiz Anadolu lezzetini tüketmek için sitemiz soyleyerinden.com aracılığı ile hemen şimdi organik Toz Zencefil siparişi verin. Kullanımı %100 doğal yollarla üretilip sizler ..
27,00 TL 26,00 TLVergiler Hariç:26,00 TL
Ücretsiz Kargo
Akdeniz Yöresel Tane Zencefil 250 GAkdeniz Yöresel Tane Zencefil 250 G
% 4
Akdeniz Yöresel Tane Zencefil 250 G Yöresel özgün bir lezzet olan Tane Zencefil tarihi yüzyıllara dayanmaktadır. Sizler de bu eşsiz Anadolu lezzetini tüketmek için sitemiz soyleyerinden.com aracılığı ile hemen şimdi organik Tane Zencefil siparişi verin. Kullanımı..
27,00 TL 26,00 TLVergiler Hariç:26,00 TL
Ücretsiz Kargo
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)