Sepet

Zerdeçal Baharatı

Dünyaca ünlü köri baharatına hayat veren Zerdeçal Baharatı, uzak doğu mutfağında ortaya çıkan antik bir baharat olarak bilinmekte. Doğu kültüründe yüzyıllar önce stresi azaltan bir baharat olarak yerini alan zerdeçal, ayurveda stili meditasyon uygulamalarının bir numaralı besinlerinden. Tavuk yemeklerine seviye atlatan bu özel baharat altın sarısı rengiyle meşhur olduğu için Hint safranı olarak bilinmektedir.

Zerdeçalın Faydaları

Türk mutfağında yemeklere renk vermesi amacıyla kullanılan zerdeçalın sağlıkla ilgili olan şifalı etkileri genellikle ikinci planda kalmıştır. Safra kesesi rahatsızlıklarını nispeten hafifleten ve iyileşme sürecine katkıda bulunan zerdeçalın, alternatif tıp alanındaki iltihap önleyici anti-enflamatuvar özelliği de onun bilinmeyen yararlarından. Günümüzde tüketimi yeni yeni yaygınlaşan bu özel baharat detoks gıdaların içeriğinde de bolca karşımıza çıkmaktadır. Uzak doğu ülkelerinde cilt rengini açmak, güneş lekelerini gidermek, sivilceleri kurutmak, kıl köklerini zayıflatmak ve azaltmak gibi çeşitli sebeplerden dolayı kullanılan zerdeçal kozmetik sektöründe kendine çokça yer bulmaktadır.

Zerdeçal Fiyatları

Aslı uzun yumru şekilli bir bitki olan zerdeçal baharatı raflarımızda en çok işlenmiş toz haliyle bulunmaktadır. Bu şekilde kullanımı daha yaygın ve çok daha pratiktir. İçeceklerde, yemeklerde kolayca kullanabileceğiniz bu özel tozu harici olarak uyguladığınız ev yapımı cilt maskelerinizde de değerlendirebilirsiniz. Siz de en sağlıklı ve en katkısız zerdeçal için yöresel bir pazar olan Söyle Yerinden adresinden online siparişinizi verebilirsiniz. Üstelik ürün gamımızda bulunan Zerdeçal Fiyatları ev ekonominizi düşünen oranlara sahip. 

Her şehirde, o bölgenin ismiyle özdeşleşmiş yöresel ürünleri ürün yelpazesine ekleyen Soyleyerinden.com doğallık, lezzet, aroma, nitelikli ham madde, organik üretim ve güven gibi kıstaslarda ihtiyaçlarınız için dört dörtlük çözümler sağlıyor. Tüm yörelerin en meşhur ürünleriyle şekillenen bu gıda pazarımızda tadını ve aromasını özlediğiniz organik ürünlere tek tıkla erişebiliyorsunuz.

Zerdeçal

Akdeniz Yöresel Taze Öğütülmüş Zerdeçal 250 GAkdeniz Yöresel Taze Öğütülmüş Zerdeçal 250 G
% 9
Akdeniz Yöresel Taze Öğütülmüş Zerdeçal 250 G Yöresel özgün bir lezzet olan Taze Öğütülmüş Zerdeçal tarihi yüzyıllara dayanmaktadır. Sizler de bu eşsiz Anadolu lezzetini tüketmek için sitemiz soyleyerinden.com aracılığı ile hemen şimdi organik Taze Öğütülmüş Zerdeçal siparişi verin. Kullanımı %10..
22,00 TL 20,00 TLVergiler Hariç:20,00 TL
Ücretsiz Kargo
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)